MÜKEMMEL YASTIĞINIZI SEÇİN

Softlife hayatınızın bir parçası olmak
için ürünlerini tutkuyla üretmektedir.

Kapsamlı Visko Yastık üretim ekipmanı, tedarikçi ağı ve müşteriler için hızlı ve tümüyle entegre çözümler.

100+ Ürün Çeşidi

Müşteri odaklı bir firma olan Merpol Sünger, 1993 yılında otomotiv endüstrisi için sünger kalıplar üreterek yolculuğuna başlamıştır. Dünya otomotiv endüstrisi standartlarında edindiği tecrübe ve sektördeki talep sayesinde Merpol Sünger, 1999 yılında PU sünger üretimine başlamıştır. Merpol Sünger Softlife markasıyla ya da müşterinin özel markasıyla hafızalı köpük uyku yastıkları, koltuk minderleri, seyahat yastıkları, bebek yastıkları, destek yastıkları ve bel yastıkları üretmektedir. Softlife ürün çeşitleri üretirken sektörün önde gelen standartları olan ISO Sertifikaları, Oeko-Tex Sertifikalı Kumaşlar ve Yanmazlık Testi Sertifikaları ile beklentinizin daha da ötesinde.

Klasik Yastıklar

Normal yastık şeklinde üretilmiş modellerimizdir. Özel tasarım yastıklarda yatamayan fakat visco konforunu yaşamak isteyen kişiler için idealdir.

Softlife Feel Serisi

Normal yastık şeklinde üretilmiş modellerimizdir. Özel tasarım yastıklarda yatamayan fakat visco konforunu yaşamak isteyen kişiler için idealdir.

Bel Yastıkları

Omuriliği düz tutarak doğru oturmayı sağlamak, sırt ve bel ağrılarını gidermek için özel olarak üretilmiştir.Yastık belin alt kısmına destek vererek dik oturmanıza yardımcı olur.

Destek Yastıkları

Boyun destek yastığı, bel destek yastığı, diz altı yastık ve bacak dinlendirme yastığı olarak kullanılabilir.

Oturma Minderleri

Oturma simidini kullandığınızda ilgili bölgedeki ağrı şikayetleri kaybolur veya azalır, basur tedavisinde başarıyı arttırır, özellikle kuyruk sokumu ile ilgili enflamasyon semptomlarını yok eder, kalıcı rahatlık sağlar.

Boyun Destekli Yastıklar

Özel dizaynı sayesinde boynunuzu tam olarak destekler.Kullanım esnasında boyun ve omuz kaslarına ergonomik bir destek sağlayarak, olası ağrı sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur ve gece boyunca rahat bir şekilde uyumanızı sağlar.

Seyahat Yastıkları

Visco elastic malzemeden üretilen seyahat yastıkları, yolculuk esnasında uykuya daldığınızda, boynunuza tam destek sağlayarak aşağı düşmesini engeller ve olası tutulma ve ağrı sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Bebek & Çocuk Yastıkları

Normal yastık şeklinde üretilmiş modellerimizdir. Özel tasarım yastıklarda yatamayan fakat visco konforunu yaşamak isteyen kişiler için idealdir.

Aroma Therapy Yastıklar

Softlife Visco Aroma Therapy yastıklar, terlemenin önlenmesine yardımcı olurken boyun boşluğunuzu destekleyerek ve doğal özlerden üretilen aroma terapi yağları sayesinde rahat bir uyku uyumanızı sağlar.

Rahatlatıcı Jelli Yastıklar

Ortopedik destek yastıklarındaki jel katman vücut sıcaklığını düşürerek terlemenin azaltılmasına yardımcı olur ve serinlik hissi sağlar.

Hızlı ve Kolay Uçtan Uca Hizmet

Softlife, kapsamlı kurum içi yeteneklerle müşterilerine uçtan uca hizmet vermektedir. Etkili üretim ekipmanı ve tedarikçi ağı ile müşteriler için hızlı ve tamamen entegre çözümler sunulmaktadır. Şirket içi çözümler ile Softlife, müşterilerin ihtiyaçlarına göre daha uygun fiyatlı, özelleştirilmiş hafızalı visco-köpük ve sünger ürünleri üretilmektedir.

Etiketleme, Nakliye, Stoklama ve Koku

Tüm kalite spesifikasyonlarını karşılarken veya daha da üzerine çıkarken, sürecin her aşamasında uygun maliyetle en iyi kaliteyi sağlamak ana hedefimizdir. Özel hafızalı köpük formülümüz koku sorununa karşı geliştirilmiştir. Softlife özel vakum tekniği ile nakliye maliyetleri çok daha uygun olmakla birlikte stoklama artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Satışa hazır bir hafızalı köpük ürünü istiyorsanız, Softlife tasarım, kalıplama, üretim, dikme, vakumlama, etiketleme ve nakliye süreçlerini tümüyle yöneterek tek seferde teslim edebilmektedir.

  • Tasarım
  • Döküm
  • Özelleştirme
  • Kesim
  • Köpükleme & Süngerleme
  • Örnek Yapımı
  • Dikim
  • Vakumlama
  • Doldurma
  • Nakliye Hizmeti