Aroma Therapy Yastıklar, Softlife Visko Yastıklar

Yatış Pozisyonuna Göre Boşlukları Doldurur

visco yastık üreticisi üretimi aroma terapi yastıklar

Yanlış yastık seçimleri ile ilgili olarak en temel sorunların başında tabii ki kafayı yastığa koyduktan sonra omuz ile kafa arasında boyunun havada kalmasıdır. Aradaki bu boşluk doğru yatak seçimi ile doldurulduğunda boyunda oluşabilecek baskı ve omurgaya binecek şekil sorunu etkisi ortadan kaldırılmış olur. Vücut ısısına göre şekil alabilme kabiliyetine sahip olan visco malzemesinden üretilmiş olan visco aroma terapi yastıklar ise bu boşluğu doldurabilecek şekilde şekil alabiliyor. Özel boyun desteği sağlayan ve pozisyona göre şekil alabilen bu yastıklarda mutlaka orijinal visco malzemesi kullanımının gerçekleştirilmiş olması gerekir. Bunun için Türkiye’nin en saygın ve en kaliteli visco yastık üreticisi olan Softlife yastıkları tercih edilebilir.

Visco Aroma Terapi Yastıklar

Uyku sırasında uyku kalitesini düşürecek pek çok farklı etken bulunur. Ancak bu etkenler arasında yastık seçimi en temel hususu oluşturur. Zira rahatsız bir yastık seçimi tüm uyku sırasında vücudun rahatlamaktan ziyade gergin şekilde kalmasına neden olur. Yatış pozisyonu sorunlarına neden olan bu durum aynı zamanda da vücudun farklı noktalarında fiziksel semptomlar görülmesine yol açar. Bu semptomlar arasında da ilk sırada boyun ağrısı gelir. Boyun ağrısı ile birlikte boyun tutulması, omuz ve sırt ağrıları ile birlikte omurga şekil bozuklukları gibi çok ciddi şikayetlerin görülmesine de neden olur. Tüm bu sorunları önleme noktasında visco aroma terapi yastıklar çok etkili ve çok başarılı sonuçlar verir.

Ruhsal Dinginlik Verir

Günümüzde piyasada bulunan tüm yastık ürünlerinden tamamen farklı bir özelliğe sahip olan visco yastık üreticisi üretimi visco aroma terapi yastıklar ile sadece fiziksel değil, ruhsal bir dinginliğin sağlanabilmesi de mümkün oluyor. Yapısında yer alan aroma terapi yağları sayesinde gece uykusu sırasında ruhsal olarak da bir dinlenmeyi sağlar. Özellikle de nefes açıcı etkisi ile uyku sırasında nefes alışverişinde yaşanan ve uyku kalitesini bozan sorunları da tamamen ortadan kaldırıyor. Baş ağrısı ve gerginlik gibi etkenlere karşı da vücudu dinamik bir şekilde yenilemeye yardımcı olan aromalara sahip olduğundan, modern yaşantıda herkes için en verimli uykuyu sağlar.

Bir cevap yazın