Bebek & Çocuk Yastıkları, Softlife Visko Yastıklar

Bebeklerin Narin Cildine Uyumlu Bebek & Çocuk Yastıkları

Bebek ve çocukların uykuları ile ilgili olarak en temel problemlerden birisi de aşırı terleme durumudur. Bebeğin günü neredeyse yatarak geçirmesi, yatağının ve yastığının çok rahat olmasını gerektiriyor. Çok uzun süren bu uykular sırasında bebeğinizin terlememesi de büyük bir önem taşır. Özellikle çok narin cilde sahip olan bebeklerin vücudundaki terleme çok ciddi cilt problemlerinin oluşmasına neden olur. Visco bebek & çocuk yastığı ürünleri Türkiye’nin en kaliteli visco yastık üreticisi tarafından üretildiğinden terlemeye karşı da koruma sağlar. Hava alan yapısı ile baskı ve temas noktalarında terleme olmasının önüne geçer.

Bebek & Çocuk Yastığı

Bebek ve çocukların sağlıklı gelişimleri için mutlaka kesintisiz ve kaliteli bir uykuya ihtiyaçları bulunur. Özellikle bebekler, gününün neredeyse 20 saatini uyuyarak geçirdiklerinde bu süre zarfında rahatlığının sağlanması gelişimleri açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Uyku sırasında bebeğin rahatının sağlanabilmesi için mutlaka doğru bir bebek & çocuk yastığı seçilmelidir. Bebeğiniz için yapacağınız yastık seçimleri bebeğinizin hem sağlığını hem de fiziksel gelişimini doğrudan etkilediğini unutmamalısınız. Visco teknolojisi ile üretilmiş olan bebek ve çocuk yastıkları bebekler için hem konforlu hem de sağlıklı bir uyku imkanı verir. Gelişim çağında olan bebeğinizin ihtiyaç duyduğu kesintisiz ve rahat uyku konforunu sağlayan bebek ve çocuk yastıkları ile çok daha sağlıklı bir gelişim dönemi geçirmeleri sağlanır.

Uyku Sırasında Vücuduna Göre Şekil Alır

Visco malzemeden üretilmiş bebek & çocuk yastığı ürünleri son derece gelişmiş teknolojileri sayesinde uyku sırasında yatış pozisyonuna göre şekil alır. Özellikle henüz hareketliliği çok kısıtlı olan bebeklerin günün önemli bir kısmında uyurken, rahat etmesinin sağlanması için doğru yastık seçimi uzmanlar tarafından da tavsiye edilir. Hareket kabiliyeti çok sınırlı olan bebeklerin uyku sırasında rahatlıkla dönüş yapabilmesine yardımcı olur. Bebek uyku sırasında hareket ettiğinde bozulan pozisyonu visco malzemenin hareket enerjisi sayesinde karşılanır. Böylelikle harekete bağlı olarak yatış pozisyonunda yatak ile arasında oluşan boşluklar visco malzemeden üretilen yastık tarafından doldurulur. Dolayısıyla fiziksel gelişimini olumsuz şekilde etkileyebilecek vücudun bir noktasında baskı oluşması gibi bir durumunda asla söz konusu olmaması sağlanmış olur.

Bir cevap yazın