Boyun Yastıkları, Softlife Visko Yastıklar

Boyun Fıtığı Olanlar İçin Birebir Visco Yastık

visco yastık üreticisi üretimi visco boyun yastığı

Uyku sırasında yastığın gereğinden fazla yüksek olması ya da alçak olması, çok sert veya çok yumuşak olması gibi pek çok etken uykudan kalktığınızda boyun ağrıları ve tutulmaları yaşamanıza neden olur. Visco yastık üreticisi üretimi visco boyun yastığı ürünü özel olarak tasarlanmış yapısı sayesinde uyku sırasında boyun bölgesi için tam bir destek sağlar. Özellikle kullanım esnasında hem boyun bölgesi için hem de omuz kasları için son derece ergonomik bir pozisyonu yakalayabilmeye yardımcı olur. Tüm gece uykusu boyunca ister sırt üstü, ister sağa veya sola doğru yatış pozisyonu alındığında dahi etkin biçimde boyun bölgesinde oluşabilecek baskıyı dengeli bir şekilde dağıtır. Dolayısıyla sabah uyandığınızda yastıktan kaynaklı boyun ve omuz bölgesinde ağrı ve acı gibi şikayetler ile karşı karşıya kalmazsınız.

Boyun Fıtığı Olanlar İçin Birebir

Boyun fıtığı, toplum genelinde çok yaygın olarak görülen anatomik rahatsızlıklardan birisidir. Özellikle çok yoğun spor egzersizleri, gün boyunca hatalı oturuş gibi nedenlerle görülebilen boyun fıtığının en temel nedenlerinden birisi de hatalı yastık seçimidir. Yastığın gereğinden yüksek veya alçak, yumuşak veya sert olmasından dolayı uyku sırasında tüm baskı boyun ve omuz bölgesine biner. Bu yüzden bölgede yaşanan ağır baskıya bağlı zorlanmada boyun fıtığı oluşumuna neden olur. Visco boyun yastığı ürünleri boyun bölgesinde oluşabilecek bu baskıyı önlediğinden ve dağıttığından boyun fıtığı riskini ortadan kaldırır. Ayrıca boyun fıtığı oluşumuna karşı da dinamik bir koruma sağlar.

Boyun fıtığının yanı sıra boyun bölgesinde düzleşme problemlerinin görülmesine karşı da visco boyun yastığı ürünleri gerçekten çok başarılı sonuçlar sağlayabilmektedir. Yatağa yatıldığında ve baş yastığa konduğunda omurganın tam olarak alması gereken şekli alması visco malzemeden üretilmiş boyun destek yastıklar ile mümkün olur. Özellikle de visco yastık üreticisi Softlife tarafından üretilmiş boyun destekli visco yastıklar, visco malzemenin tüm özelliklerinden faydalanabilmeye yardımcı olur. Isıya göre şekil aldığından yastıkta kafanızı hangi noktaya koyarsanız koyun fark etmeksizin tam olarak kafanıza göre bir şekilde alabilir. Bu özelliği yastığı sadece tek bir noktadan kullanmak gibi sınırlılığı da sağlıklı ve konforlu bir şekilde ortadan kaldırır.

Bir cevap yazın