Rahatlatıcı Jelli Yastıklar, Softlife Visko Yastıklar

Jelli Yastık Kullanmanın Avantajları

Günümüzde visco yastıklar dünyanın her yerinde oldukça popüler hale geldi. Sadece gece uykuları için değil gün içerisinde çalışma ve dinlenme sırasında da destekleyici nitelikte tasarlanmış olan visco yastıklar bulunuyor. Bu yastık türünde Türkiye’nin önde gelen markası olan ve en iyi visco yastık üreticisi olan Softlife tarafından geliştirilen jel katmanlı visco yastıklar bulunuyor. Bu yastıkların en üst katmanında özel olarak üretilmiş jel bir katman bulunur. Bu katman sayesinde visco yastığın kalitesi ve rahatlığı bir üst seviyeye taşınıyor. Boyun, sırt ve omuz ağrıları ile güne uyanan herkes için tavsiye edilen visco jelli yastıklar gerçek kalitede verimli bir uykunun keyfinin herkes tarafından yakalanabilmesine yardımcı oluyor.

Visco Jelli Yastıklar

Her insan uyku sırasında farklı pozisyonlarda uyumayı tercih eder. Kendisini en rahat hissettiği pozisyonda uyumak, her yastık ile ne yazık ki mümkün olmaz. Özellikle yastığın yüksekliği ve sertliği gibi faktörler uyku sırasında çok fazla rahatsızlık hissedilmesine neden olur. Böyle bir yastıkta en yorgun anlarda bile derin uykudan uyanmak ve dolayısıyla da uyku kalitesinin düşmesi kaçınılmaz olacaktır. Hafızalı moleküler yapıya sahip olan visco malzemelerden üretilen yastıklarda ise her insan kendi uyku alışkanlığına göre en rahat edebileceği pozisyonda uyumanın keyfini doyasıya yaşayabiliyor. Visco jelli yastıklar ise uykuyu herkes için çok daha özel ve çok daha kaliteli bir noktaya getiriyor.

Her Yatış Pozisyonuyla Uyumlu

Uyku sırasında tek bir pozisyonda yatmak pek alışılagelmiş bir durum değildir. Hemen hemen herkes uyku esnasında farkında olmadan farklı pozisyonlara dönüş yapar. Uykuda yapılan bu dönüşler sırasında yastığın kalitesi ve rahatlığı, uykunun kesintisiz olarak sürdürülebilmesine yardımcı olur. İşte visco jelli yastıklar tam olarak bu dönüşler karşısında rahatınızın bozulmamasını sağlar. Ayrıca üzerinde bulunan en üst katmanındaki jel yapısı sayesinde uyku sırasında kesinlikle kafa bölgesinde terlemeye neden olmaz. Jel katmanı sayesinde kafanın yastığa temas eden noktaları ile diğer noktaları arasında hem baskıyı hem de sıcaklığı dengeli şekilde yayar. Bu şekilde hava alabilen yastık, son derece rahat bir şekilde terleme olmadan uyumaya yardımcı olur.

Bir cevap yazın