Oturma Minderleri, Softlife Visko Yastıklar

Konforlu Oturuş, Doğru Oturuş Anlamına Gelmez

visco oturma minderi

Oturma ve yatma gibi eylemler, uzun süre boyunca yapmak zorunda olduğumuz eylemlerdir. Bununla birlikte bunlar için doğru pozisyonun uygulanması, iskeletimiz ve omurgamız üzerinde baskı oluşmasının önüne geçebilir. Visco Oturma Minderi bu kapsamda çok özel bir işleve sahiptir. Uzun sürekli veya kısa süreli tüm oturma pozisyonlarının en doğru şekilde olmasını sağlarken, oluşan baskının eşit bir şekilde zararsız hale getirilmesini sağlayan özel bir tasarıma sahiptir. Bu sayede konforlu bir oturuş sağladığınız gibi, olası sağlık sorunlarının tamamen önüne geçebilirsiniz.

Visco Oturma Minderi

Doğru oturuş pozisyonu, yaşam dinamiği içerisinde çok az kişinin gerçekten yapabildiği bir eylemdir. Genellikle rahat etmek için, yanlış oturma pozisyonu kullanır ve zaman içerisinde iskeletimiz ve omurgamız tarafından uyum sağlanmış bu şekil bozuklukları, rahat oturduğumuz zannettiğimiz için süreklilik kazanır. Özellikle uzun süreli oturarak çalışma yaşamı, bu sebeple bu şartlara sahip hemen herkeste çok çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Visco Oturma Minderi özel bir tasarım mühendisliğinin ürünü olarak kullanıcıların hizmetine sunulur. Visco yastık üreticisi tarafından tasarlanmış ve özel malzemeler kullanılarak geliştirilmiş olan oturma minderleri, çeşitli modellerle farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanmışlardır. Oturma pozisyonu en doğru ve aynı zamanda en konforlu hale getiren oturma minderleri, olası sağlık sorunlarınızı kökten çözebilen bir yöntemdir.

Oturma Minderinin Özellikleri Nelerdir?

Visco yastık üreticisi bu alanda geniş bir bilgi birikimi ve deneyime sahip, uzun yıllardır sektörde varlığını sürdüren bir kuruluştur. Bu sayede Visco Oturma Minderi gibi, oturuş yanlışlıkları nedeniyle oluşan sağlık sorunlarına ergonomik bir çözüm oluşturabilme kapasitesi oluşturmuştur. Visco minder, özel tasarımıyla, oturma pozisyonu sırasında, ağırlığın kuyruk sokumu ve omurga üzerinde oluşturduğu tüm baskıyı, bu bölgeden alarak, bacaklarımızın olduğu bölümde eşit şekilde dağıtır. Bunun için hem konforlu bir oturuş sağlayan özel sertlikte ve özel bir şekle sahip olarak üretilir. Yanlış oturma nedeniyle oluşmuş birçok sağlık sorunu nedeniyle oluşan ağrılar ve sancılar, Visco oturma minderi kullanılarak tedavi sürecine destek olunabilir. Ağrı ve sancılarda köklü bir şekilde kurtulursunuz.

Bir cevap yazın