Klasik Visco Yastıklar, Softlife Visko Yastıklar

Visco Nedir?

Visco yastık üreticisi tarafından üretilen klasik visco yastıklar için kullanılan visco, özel olarak üretilen bir malzemedir.

Klasik visco yastıklar son zamanlarda ergonomik ve ortopedik bir uyku için yaygın olarak tercih ediliyor. Visco yastık üreticisi tarafından üretilen bu yastık çeşitlerinde kullanılan visco, özel olarak üretilen bir malzemedir. Esas üretim amacı uzay yolculuğu yapacak astronotların basınçla ilgili yaşadığı sorunları gidermek amacıyla astronot kıyafetlerinde kullanmaktır. Ancak ısıyla şekil alabilme özelliğine sahip olan Visco malzemesi, yastıklarda kullanıldığında gerçekten rahat ve kaliteli bir uyku uyuyabilme imkanı veriyor.

Klasik Visco Yastıklar

Sağlıklı ve düzenli bir uyku için mutlaka konfor standartlarının sağlanmış olması gerekir. Rahatsız bir yatak ve yastıkta uyku hem çok verimsiz hem de çok sağlıksız olacaktır. Yastığın rahatsız olması uyku kalitesini doğrudan etkileyeceği gibi aynı zamanda da başta boyun olmak üzere tüm sırt ve omurga ağrı şikayetlerinin baş göstermesine neden olur. Klasik visco yastıklar için ise böyle bir durum söz konusu değildir. Tamamen yatış pozisyonuna göre en uygun şekli alabilme kabiliyetine sahip olması, günümüzde hem rahat hem de sağlıklı bir uyku için Visco yastık üreticisi tarafından üretilen yastıkların çok daha kaliteli sonuçlar vermesini sağlıyor.

Klasik visco yastıklar özellikle şekil alabilme kabiliyetleri ile rahat bir uyku için birebir oluyor. Geceleri yastığa baş koyulduğunda, yastık başın pozisyon ve şekline göre şekil alabilmektedir. Bu şekilde şekil alan yastık özellikle uyku sırasında şekil bozukluklarından kaynaklı ağrı ve tutulma şikayetleri ile karşı karşıya kalma riskini ortadan kaldırıyor. Sadece tek bir nokta yerine tüm noktalara eşit basınç uygulama özelliği ile de hem terleme hem de acı gibi uyku kalitesini doğrudan etkileyecek sorunlarla karşı karşıya kalmamayı sağlıyor. Böylelikle herkes için mükemmel bir uyku fırsatının yakalanabilmesi kaçınılmaz oluyor.

Kaliteli Visco yastık üreticisi tarafından üretilen klasik visco yastıklar hangi pozisyonda olursa olsun boyun ve omuz kaslarının tam olarak gevşemesine ve uyku kalitesinin en iyi şekilde yakalanabilmesine yardımcı olur. Boyun omurgası anatomisine uygun tek yastık olması da her yaş grubundan kişinin yastık seçimlerinde mutlaka birinci öncelik olmasına neden oluyor.

Bir cevap yazın