Boyun Yastıkları, Softlife Visko Yastıklar

Özel Tasarımlı Visco Boyun Yastıkları

Visco boyun yastığı ürünleri tam olarak boyunun yapısına göre şekil alabilme kabiliyetine sahip yastıklardır. Özel olarak tasarlanmış yapısı ve visco malzemesinin esnek yapısı sayesinde hangi pozisyonda yatarsanız yatın, fark etmeksizin tüm boyun ve omuz kasları bölgesinde destekleme sağlar. Böylelikle gece boyunca farklı pozisyonlarda veya aynı pozisyonda uzun süre uyuma durumunda bile sabah kalktığınızda boyun ağrısı şikayetlerinizin olmamasını güvence eder. Visco yastık üreticisi Softlife tarafından üretilmiş boyun destekli visco yastıklar ile uyku kalitesi arttırılarak, her güne çok daha enerjik ve dinç kalkılabilir.

Visco Boyun Yastığı

Visco yastıklar, son yıllarda dünyanın her yerinde çok popüler hale gelmeye başladı. Visco malzemesinin uzmanlar tarafından vücut ergonomiğini sağlama konusunda en etkili malzeme olduğu da tescil edilmiştir. Bu malzemenin yastıklarda kullanıldığında çok sağlıklı ve çok konforlu bir uyku verimliliğinin elde edilebilmesi mümkün oluyor. Uyku sırasında kullanılan yatağın yanı sıra yastığında mutlaka vücuda tam olarak uyum sağlayabilmesi ve vücut boşluklarını doldurabiliyor olması gerekir. Bu şekilde sırt üstü, yan veya yüz üstü yatıldığında boyun bölgesinde yastık ile yatak arasında oluşan boşluğun bölgede ciddi bir gerginliğe ve baskıya yol açmasının önüne geçilir. Dolayısıyla da visco boyun yastığı kullanan kişilerde uyku sonrasında boyun ağrısı, boyun tutulması ve omuz bölgesinde ağrı ve acı gibi şikayetler gözlemlenmez.

Visco Boyun Yastığının Özellikleri

Visco boyun yastığı ürünlerinin üretiminde kullanılan visco malzemesi milyonlarca molekül ile ciddi bir hareket enerjisine sahiptir. Bu şekilde uyku sırasında vücut için gerekli olan rahatlığı ve konforu en üst düzeyde sağlar. Bunu yaparken de anatomi sağlığını güçlü bir şekilde korur. En önemli özelliği ise bu visco malzemeden üretilmiş boyun destekli yastıklar ile yatış pozisyonuna göre yatak ile arada kalan boşluğu dolduruyor olmasıdır. Baş yastığa koyulduğunda yastığın yüksekliğine göre yatak ile boyun arasında ciddi bir boşluk oluşur. İşte bu boşluk uykudan kalkıldığında yaşanan ağrı ve tutulma şikayetlerinin en temel nedenidir. Visco boyun destekli yastıklar ise bu boşluğu çok ergonomik bir şekilde doldurarak, söz konusu anatomik şikayetlerin meydana gelmesini önler.

Bir cevap yazın