Aroma Therapy Yastıklar, Softlife Visko Yastıklar

Uyku Sırasında Aroma Terapisi

Visco yastık üreticisi tarafından özel olarak üretilmiş ve içerisinde özel aromalar bulunan visco aroma terapi yastıklar ile gerçekten dinlendirici bir uyku imkanına sahip olunabiliyor. Yastık içerisinde bulunan özel hava kanalları sayesinde uyku esnasında çok daha rahat bir nefes alışverişi gerçekleştirilebilir. Bununla birlikte hava kanallarına sahip olması kafayı koyduğunuz noktada terleme gibi şikayetlerin söz konusu olmasının da önüne geçer. Dolayısı ile terleme ve ağrılardan bağımsız çok rahat bir uyku uyuma şansına sahip olunabilir. İçeriğinde bulunan özel aroma terapi yağları ile nefes alışverişine destek veren bu visco yastıklar baş ağrısını azaltacak ve sinirleri yatıştıracak özelliklere de sahiptir.

Visco Aroma Terapi Yastıklar

Yastık seçimlerinde mutlaka fizyolojik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hareket edilmesi gerekir. Gece uykusunun verimli olarak sağlanamaması durumunda gün boyunca yorgunluk ve eşlik edecek şiddetli ağrı ve acı şikayetleri ile karşı karşıya kalınabilir. Günümüzde boyun fıtığı başta olmak üzere pek çok fiziksel sağlık sorunun altında yatan temel nedenlerden birisini de yanlış yastık seçimi oluşturur. Yanlış yastık seçimi kavramı aslında kişiye göre yastık seçiminde hata yapılmasından ziyade üretiminde kullanılan malzemelerin ergonomiklik sağlamamasından gelmektedir. Dolayısıyla visco gibi son derece modern teknoloji ürünü olan bir malzemeden üretilmiş visco aroma terapi yastıklar ile gece uykusunu çok daha kaliteli hale getirebilmek mümkündür. Böylelikle gece uykusunu iyi alarak, bir sonraki güne daha enerjik ve daha dinç bir şekilde başlamak mümkün olur.

Ergonomik Yatış Pozisyonu

Uyku sırasında rahatsız yatak ve yastık kullanımı vücudun alması gereken ideal uyku pozisyonunu alamamasına neden olur. Uyku esnasında omurga, omuz ve boyun bölgesine binen şiddetli baskılar, gece boyunca vücudun yorulmaya devam etmesine neden olur. Özellikle de uzun süreli uyku boyunca aynı baskıya maruz kalan bu bölgelerde ağrı ve tutulmaya bağlı şiddetli acı şikayetleri görülebilir. Bu tip sorunlardan bıkan ve verimli bir gece uykusu arayanlar için Türkiye’nin en önemli visco yastık üreticisi Softlife tarafından geliştirilmiş olan visco yastıklar bulunuyor. Bu sayesinde gece boyunca çok dinlendirici ve rahatlatıcı bir uyku elde edilebiliyor.

Bir cevap yazın