Oturma Minderleri, Softlife Visko Yastıklar

Visco Oturma Minderi

Oturma minderleri, uzun saatler boyunca oturmak zorunda kalan kişilerde oluşan çeşitli sağlık sorunlarına karşı etkili bir önlem oluşturur. Oturarak çalışan kişilerde, zaman içerisinde omurga üzerine yapılan baskının artması, boyun bölgesine kadar uzanır. Bu baskının süreklileşmesi, omurganızda ve boyun bölgenizde bile kireçlenme başta olmak üzere, şekil bozukluğu ve benzeri sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Bu sorunların hissedilir etkisi giderek artar ve dayanılmaz ağrıların ortaya çıkmasına da sebep olur. Visco oturma minderi, bu sorunların hepsinden ve tamamen kurtulmanızı sağlayan basit ancak çok işlevsel bir üründür. Visco yastık üreticisi tarafından tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan ürünün, özel bir tasarımı bulunuyor.

Oturma Simidi

Yaygın şekilde oturma simidi olarak da bilinen visco oturma minderi, oturduğunuz zaman oluşan baskının omurganızda yoğunlaşmasını engelleyen ve kuyruk sokumunu boşta bırakan bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım sayesinde konforlu bir oturuş gerçekleştirirken, omurganızı tamamen yükten kurtarırsınız. Bu sayede oluşabilecek tüm sağlık sorunlarının önüne geçtiğiniz gibi, daha önceden oluşmuş sorunların tedavisi için de adım atmış olursunuz.

Sürekli oturmak nedeniyle kuyruk sokumunda oluşan baskının yanında, ilgili bölgede çeşitli başka meslek hastalıkları da ortaya çıkar. Oturma simidi sayesinde bu tür rahatsızlıkların tekrarlaması olasılığının da önüne geçebilirsiniz.

Visco Yastık Üreticisi

Visco oturma minderi, bu maç doğrultusunda özel bir tasarıma sahip olarak üretilmesinin yanında, oturma sırasında oluşan ağırlık nedeniyle minderin amacına aykırı bir şekilde deforme olmasını da engelleyen bir niteliğe sahiptir. Kullanılan malzemelerin inceliği, yetersizliği gibi sebepler, oturma simidinin kullanımı sırasında çeşitli sıkıntılar oluşturur. Uzun saatler boyunca oturulduğu ve yüksek ağırlıklara maruz kaldığı için, bu simitlerin oturma konforunu sağlaması için özel tasarımlar gerekir. Uzun süreler boyunca yüksek ağırlığa maruz kalan malzemelerin, şeklini kaybetmesi ve yeniden kuyruk sokumunda baskı oluşması sorunu bu tür minderlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Ancak tarafımızdan üretilen minderler, amacına uygun malzemelerin kullanımıyla, yüksek ağırlıklara uzun süre dayanabilme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla şeklinde deformasyon oluşmaz ve ergonomik bir oturuşu sürekli olarak devam ettirir. Üretimde kullanılan malzemeler, amacına uygun nitelikte özel olarak seçilmiştir.

Bir cevap yazın